Індивідуальні домофони

Сучасне життя важко уявити без домофонів, це стало такою ж нормою і необхідністю, як і, наприклад, мобільний телефон. Зростаючий темп життя і зміна умов безпеки спровокували розвиток систем безпеки житлових, офісних і промислових приміщень і територій.
Домофони та відеодомофони одна з ключових систем безпеки нашого повсякденного життя. Вони дозволяють фільтрувати контингент відвідувачів в Ваш дім та офіс, таким чином, знижуючи ризики, пов’язані з протиправними діями.

Простий домофон гучного зв’язку встановлений у під’їзді житлового будинку, на вході в приміщення чи територію, значно поліпшує чистоту та кількість хуліганських дій та проникнення наркоманів, безхатьків чи розпиття алкоголю підозрілими компаніями. Ну а в там, де встановлений відеонагляд, практично виключені такі ситуації. Офіси в свою чергу за допомогою домофонів та відеодомофонів вирішили проблему проникнення в робочі приміщення осіб, які не є співробітниками: випадкових людей, продавців товарів, рекламних агентів, конкуренти і т.п. Крім того це створює комфорт і зручність, можна побачити гостя перед контактом і вирішити чи взагалі спілкуватися з ним, відкривати вхідні двері/калітку перебуваючи в будинку просто натиснувши кнопку.

Також домофони можуть мати і додаткові можливості:

  • Можна змонтувати кілька камер з виведенням на екран домофона.
  • На один екран домофона виводять два замки різних дверей з вибором управління.
  • Передача виклику на смартфон господаря будинку імітує його присутність. Передавальний блок оснащений СІМ-картою. З смартфона можна відповідати на виклик і відкривати двері.
  • Можливо фотографувати прийшов гостя при виклику. Фото зберігається в блоці пам’яті у вигляді кількох кадрів.

Додаткові властивості можуть впливати на вартість домофона.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Call Now Button