Аналогові домофонні системи

Аналогові домофонні системи – працюють за принципом координатно-матричні системи, як колишні наші телефонні станції. Встановлення такої системи досить трудовмістке. Підключення кожного абонента проводиться індивідуально до загального блоку. Через весь під’їзд проходить загальний багатожильний кабель, розподіляючись на кожну з квартир. В середньому за допомогою одного комутатора можна підключити близько 100 пристроїв.

Для підключення абонентського пристрою до домофонної системи достатньо двохжильного(аудіо)/чотирьохжильного(відео) проводу. Провід “+” потрібно під’єднати на шину більшого розряду номеру, відповідно “-” на шину меньшого розряду. Недотримання цього правила може спровокувати збій в загальній системі, що і досить часто проходить, після того, як абоненти при ремонті, або інших ситуаціях відключають абонентський пристрій і в подальшому, неправильно його підключають.

Вони досить непрості в установці і поточній експлуатації. Особливо проблемним для недосвідченої людини є діагностика проблеми збоїв, оскільки засоби самодіагностики відсутні.

Основними вузлами є:

  1. Визивна панель (аудіо/відео) з системою виклику абонента, динаміком і мікрофоном для переговорів та зчитувачем ключів.
  2. Блок комутації з функцією пошуку координат абонента, він обробляє данні з визивної панелі та комутує відвідувача на потрібну квартиру.
  3. Блок управління, що проводить програмне управління та в якому і записані всі права на доступ на об’єкт під охороною. також він оснащений трансформатором на 12 — 24 В., який і заживляє всю систему,
  4. Абонентські переговорні пристрої, для розмови з відвідувачем та керування замком з квартири.
  5. З’єднання між системами здійснюються багатожильними кабелями, що мають захист від пошкоджень механічного та технічного характеру.

Типовими представниками даної системи є домофонні системи фірм VIZIT, ELTIS, Метаком

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Call Now Button