Дана система також вимагає кабелювання до кожного абонента, проте завдяки паралельному включенню відпадає потреба координатного вибору кабельків, всі абонентські пристрої підключаються однаково на одну шину. Домофон працює від з’єднання 4 проводів між зовнішнім і внутрішнім блоком. Координація відбувається завдяки механічній настройці абоненського пристрою.
Незважаючи на величезну кількість складних функцій, система має легку інструкцією управління. А при виникненні помилки або неполадки, самостійно повідомляє власника за допомогою повідомлення на цифровому екрані.
Стійкість від збою в системі. Одна поломка не здатна вивести з ладу всю роботу централізованого контролера.
Основними вузлами є:
- Визивна панель (аудіо/відео) з системою виклику абонента, динаміком і мікрофоном для переговорів.
- Блок управління, що проводить програмне управління та в якому і записані всі права на доступ на об’єкт під охороною. також він оснащений трансформатором на 12 — 24 В., який і заживляє всю систему,
- З’єднання до абоненських пристроїв потребує чотирьохжильної магістралі, за звичай використовується компютерний дріт вита пара.
Основним недоліком даних систем була їх вартість обладнання.
Дані домофонні системи у нас не набули широкого розповсюдження. Їх в більшості встановлював забудовник на поодиноких новобудовах 2000-х років.
Типовими представниками даної системи є домофонні системи фірм REINMANN, LASCOMEX, KEYMAN