Цифрові домофонні системи

Дана система також вимагає кабелювання до кожного абонента, проте завдяки паралельному включенню відпадає потреба координатного вибору кабельків, всі абонентські пристрої підключаються однаково на одну шину. Домофон працює від з’єднання 4 проводів між зовнішнім і внутрішнім блоком. Координація відбувається завдяки механічній настройці абоненського пристрою.

Незважаючи на величезну кількість складних функцій, система має легку інструкцією управління. А при виникненні помилки або неполадки, самостійно повідомляє власника за допомогою повідомлення на цифровому екрані.

Стійкість від збою в системі. Одна поломка не здатна вивести з ладу всю роботу централізованого контролера.

Основними вузлами є:

  1. Визивна панель (аудіо/відео) з системою виклику абонента, динаміком і мікрофоном для переговорів.
  2. Блок управління, що проводить програмне управління та в якому і записані всі права на доступ на об’єкт під охороною. також він оснащений трансформатором на 12 — 24 В., який і заживляє всю систему,
  3. З’єднання до абоненських пристроїв потребує чотирьохжильної магістралі, за звичай використовується компютерний дріт вита пара.

Основним недоліком даних систем була їх вартість обладнання.

Дані домофонні системи у нас не набули широкого розповсюдження. Їх в більшості встановлював забудовник на поодиноких новобудовах 2000-х років.

Типовими представниками даної системи є домофонні системи фірм REINMANN, LASCOMEX, KEYMAN

У нашої фірми на сервісному обслуговуванні є декілька під’їздів з цифровими домофонами, які ми успішно відновили та по можливості усучаснили. І хоча ми беремо на обслуговування під’їзди з такими системами, ми на даний час, ми не практикуємо встановлення домофонних систем даного типу.

Call Now Button