Розумний будинок SEVEN HOME

Розумний дім SEVEN HOME працює на основі IoT екосистеми Tuya та дає можливість об’єднати безліч сучасних пристроїв, таких як: охоронні сигналізації, системи відеоспостереження, системи домофон і різні компоненти розумного будинку в єдиної хмарної платформі.

За допомогою єдиного зручного додатку Tuya Smart Ви можете бачити, чути, управляти та захищати свій будинок, квартиру або офіс, а також створювати свої власні сценарії взаємодії підключених пристроїв. Система підтримує голосові помічники Google Assistant, Siri, Amazon Alexa, так і сервіси WEB автоматизації, наприклад, IFTTT.

SEVEN HOME

Платформа пропонує практично безмежні можливості для автоматизації будь-яких дій, від простого включення світла до складної взаємодії багатьох компонентів розумного будинку і систем безпеки: різних датчиків, розумних розеток, управління опаленням, кондиціонерів, роботів-пилососів, камер відеоспостереження, охоронних сигналізацій і т. д.

Кожне нове підключений пристрій може працювати як автономно, так і стати багатофункціональним цеглинкою у Вашому розумному будинку SEVEN HOME!