Наші партнери з компанії SEVEN System, в рамках популяризації власної продукції, надали нам на тестування своє обладнання.
![](https://skd.lviv.ua/wp-content/uploads/2021/09/img_20210930_184128116-300x204.jpg)
![](https://skd.lviv.ua/wp-content/uploads/2021/09/img_20210930_184128029-300x255.jpg)
![](https://skd.lviv.ua/wp-content/uploads/2021/09/img_20210930_184127957-169x300.jpg)
Протестовані відеодомофони, через їхній адаптер, добре інтегрується в домофонну систему Vizit. Незважаючи, що відео з індивідуальної панелі, та відео з панелі Vizit було в різних форматах(SECAM та PAL) домофон розібрався і обоє показували кольорово. Якість звяку розмови була доброю і сигнал на відкривання дверей працював без збоїв.
Порадувало наявність рішення індивідуальної відео панелі з контролером доступа на ключі
![](https://skd.lviv.ua/wp-content/uploads/2021/09/img_20210930_184128286-1024x450.jpg)
Особливо порадувала безконтактна кнопка “Exit”, з можливістю настройки дальності спрацювання до 15 см.
Дещо з обладнання SEVEN ми вже встигли і поставити. Це pчитувач, електромагнітний замок на 280кг, та вищезгадана кнопка “Exit” зовнішня. Працюють на відмінно.
![](https://skd.lviv.ua/wp-content/uploads/2021/09/img_20210930_184127882-300x169.jpg)
![](https://skd.lviv.ua/wp-content/uploads/2021/09/1633015918911-scaled-e1633164525330-300x293.jpg)
![](https://skd.lviv.ua/wp-content/uploads/2021/09/500.jpg)