Сигналізація AJAX

Нове покоління бездротових охоронних систем Ajax пропонує унікальні можливості!

Ajax це новий рівень захищеності і безпеки. Система працює з датчиками різних типів і призначення, в тому числі комбінованими моделями, дозволяючи гнучко доповнювати і нарощувати можливості системи охорони.  Ajax поєднує легкість монтажу, зручне і сучасне мобільне управління, найвищу надійність роботи все це робить охоронну систему по-справжньому інноваційною.

Зв’язок

Стабільна якість зв’язоку між усіма пристроями системи безпеки Ajax Systems забезпечується на відстані до 2000м завдяки прогресивної бездротової технології Jeweller. Надійність радіозв’язку Jeweller не поступається провідному з’єднанню. Сигнал зв’язку надійно зашифрований від перехоплення, а при спробі глушіння система Ajax (Аякс) змінить частоту і подасть застережливий сигнал про це. Навіть при повній відсутності напруги в електромережі система безпеки Ajax зберігає працездатність протягом близько 10 години за рахунок використання ресурсів вбудованого акумулятора. Завдяки цим рішенням забезпечується надійний захист охоронної системи від зловмисників і технічних збоїв.

Надійність зовнішньої зв’язку у Ajax гарантована за рахунок дублювання каналів (Ethernet + GSM). При зникнення напруги, поломки локального маршрутизатора, технічні проблеми у провайдера Інтернет, сигнал тривоги може бути відправлений по резервному GSM каналу зв’язку.  При цьому конструктивно централь сигналізації Ajax спроектована таким чином, щоб гарантувати можливість взаємодії з охоронною системою навіть у віддалених місцях з дуже поганою якістю зв’язку. Компактний IoT-протокол працює навіть при швидкості GPRS-з’єднання всього 0,5 Кбіт/с. На мобільний телефон власника система безпеки Ajax відсилає всі важливі сервісні і тривожні повідомлення, плюс мобільний додаток дозволяє зручно управляти сигналізацією: ставити/знімати з охорони, додавати в систему нові пристрою або датчики та ін.

Надійність

Всі датчики системи безпеки Ajax захищені від фізичного злому і попереджають про спробу їх несанкціонованого зняття. Якщо датчик виходить з ладу, то завдяки двостороннього зв’язку з ним охоронна система буде поінформована про цю подію мінімум за 12 секунд, цей час визначається програмованої частотою опитування датчиків. Також, завдяки передовим технологіям Ajax, гарантується ретельний захист від помилкових спрацьовувань будь-яких датчиків.

Ефективність

Бездротова система Ajax розроблялась з урахуванням необхідності енергозбереження, щоб користувачеві доводилося згадувати про заміну батарейок в бездротових пристроях якомога рідше. Використовуючи передову елементну базу, датчики Ajax можуть працювати без зміни батарей до 7 років, а стан джерел живлення у кожного датчика безперервно відстежується централлю для своєчасної заміни. Технологія тестування зв’язку SmartPlacement допомагає підібрати оптимальне місце розташування датчиків для надійності зв’язку і мінімальної витрати батарей.

В цілому система безпеки Ajax відповідає високим професійним вимогам. Більш того, при бажанні вона може бути легко підключена до пультової охорони. Це дозволить покласти функції реагування при тривожних подіях на охоронну компанію, а не на власника сигналізації.

Охоронна сигналізація є одним з найголовніших елементів безпеки будь-якого приміщення, чи це будинок, офіс або торгово-виробниче підприємство. Її монтаж вимагає кваліфікованого підходу, підбору якісного обладнання і дотримання технологічних процесів, які забезпечать максимально ефективний результат.

Охоронні системи сигналізації встановлюються за чітко встановленим документальним нормам, і коректується з урахуванням паспортних норм, створених виробником. Це дозволяє уникнути неприємностей і хибних спрацювань при експлуатації.

При встановленні датчики розміщуються для можливості максимальної оглядовості, таким чином, щоб у приміщенні не було сліпих зон, датчики по можливості монтуються приховано або в тяжко доступних місцях;

Після установки для клієнта проводиться інструктаж по використанню, а також демонстрація можливостей сигналізаційної системи.

Ціни на встановлення охоронної сигналізації

Встановлення готового бездротового комплекту Ajaxшт.Від 500 грн.
Встановлення датчика рухушт.150 грн.
Встановлення датчика відкриттяшт.100 грн.
Встановлення бездротової сиреништ.200 грн.
Встановлення дротового датчика рухушт.200 грн.
Встановлення дротового датчика відкриттяшт.150 грн.
Встановлення дротової сиреништ.200 грн.
Прокладка кабелю по стінім10 грн.
Прокладка кабелю зі штробленнямм50 грн.
Прокладка кабелю в пластиковому коробім15 грн.
Пробивання отворів в цеглі до 500 ммшт.50 грн.
Пробивання отворів у бетоні до 500 ммшт.100 грн.
становлення пожежного датчикашт.150 грн.

Зверніть увагу: Ціни вказані в довідкових цілях і можуть бути змінені в залежності від фактичного обсягу робіт. Остаточна вартість буде відома тільки після ознайомлення з об’єктом і є договірною.