Публікації

Світ безпеки і як його бачимо ми.

✔️ Аналітика. Статті. Публікації. Інтерв’ю. Прогнози

✔️ Актуальні новини, дослідження та огляд сучасного ринку рішень безпеки.

✔️ Приклади рішень та розгляд технологій, варіанти і типи обладнання.

“РИНОК СИСТЕМ БЕЗПЕКИ ДЛЯ ДОМУ 2021”

Розумний будинок СКД

Світовий ринок систем домашньої безпеки, зростає з надзвичайною швидкістю. З кожним роком з’являються нові тенденції та вдосконалюють старі технології, роблячи сектор безпеки будинку більш ефективним…Найбільшу частку ринку систем безпеки будинку займає відеоспостереження…Розвиток технологій дозволив досягти значного прогресу у якості камер відеоспостереження, можливості запису та онлайн перегляду, разом із зн…

Показати більше…

Як вибрати камеру відеоспостереження? Все про характеристики, розрахунки параметрів та правильний вибір.

Камера відеоспостереження – є найголовнішим компонентом будь-якої системи відеоспостереження, адже саме за її допомогою відбувається візуальний контроль над територією або об’єктом, що охороняється. Вибір камер – є одним з основних етапів в проектуванні і розробці системи спостереження. Правильний підбір характеристик камери, відповідно до цілей які на неї покладають, є запорукою отримання очікуваного результату.

Показати більше…

Типи розміщення камер безпеки.

Встановлення камера

Перш ніж прокладати кабелі та встановлювати камери, потрібно дати відповідь на питанням яка мета відеоспостереження, що Ви очікуєте отримати або від чого убезпечитися. Слід прогулятися по дому чи офісу та визначити, що саме вам потрібно побачити. Звернути увагу на точки входу, як-от двері та вікна, а також цінні речі. Кілька хвилин, витрачених на планування місць, у довгостроковій перспективі заощадить вам години часу та допоможуть, бути задоволеними отриманим результатом.

Показати більше…

Найпоширеніші помилки при встановленні і розміщенні камер безпеки

Правильне розміщення камер як приміщеннях, так і на вулиці визначає, чи буде ваша камера працювати якнайкраще. Нижче наведено найпоширеніші помилки щодо способу і місця встановлення камер безпеки.

казати більше…